پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
نظم دهنده تابه و قابلمه
قیمت : 110,000  تومان
  خرید پستی

نظم دهنده تابه و قابلمه

همیشه در آشپزخانه ها ، پیدا کردن جایگاه مناسب برای چیدن قابلمه و انواع تابه یک چالش است. بیشتر آشپزخانه ها به علت فضای کوچکی که دارند، طبقه و کابینت مناسبی برای چیدن وسایل پیدا نمی شود. نداشتن فضای مناسب برای چیدن ظروف ، باعث بی نظمی و به هم ریختگی می شود. بدین شکل برای برداشتن یک ظرف مجبور می شوید چندین ظرف را بیرون بیاورید و کلی انرژی و زمان برای پیدا کردن ظرف موردنظر صرف کنید.

برای داشتن یک آشپزخانه شیک و مرتب به گونه ای که هر وسیله ای در جای مخصوص خود و به شکل مرتبی قرار بگیرد ؛ استفاده از نظم دهنده ظروف بهترین گزینه برای شما است. این نظم دهنده باعث صرفه جویی در فضای کابینت و میز می شود. حداکثر تا 5ظرف را در خود جای می دهد و تحمل وزن هر طبقه آن تا 5 کیلوگرم می باشد. شما میتوانید حتی سنگین ترین ظروف و قابلمه ها را در این نظم دهنده قرار دهید. علاوه بر ظرف می توانید انواع وسایل دیگر را مانند  سرویس بشقاب ، بطری های روغن ، انواع تابه و... را دراین وسیله بچینید. ابعاد 23x25.5x33 سانتی متر دارد. طی چند دقیقه و بدون نیاز به هیچ ابزاری می توانید این نظم دهنده را سر هم کنید و سپس از آن برای چیدن وسایل آشپزخانه استفاده کنید و فضای خانه را متفاوت و منحصر به فرد بچینید.جنس این محصول از استیل است و به هیچ عنوان زنگ نمی زند.

این محصول را می توانید در آشپزخانه های کوچک ، روی میز ، درون کمد و زیر سینک قرار دهید. این نظم دهنده باعث صرفه جویی در زمان می شود به ویژه زمانی که مهمان دارید. دیگر نیاز نیست حین پختن غذا برای پیداکردن یک ظرف زمان طولانی را صرف کنید. با کمک این محصول دیگر آشفتگی را در آشپزخانه نخواهید دید. همچنین می توانید درهای قابلمه را در آن بچینید. همجنین قابلیت تا شدن دارد و جابجایی آن بسیار راحت است. قابلیت تحمل وزن این نظم دهنده بالا است و استقامت آن حرف ندارد.

قیمت این محصول110000تومانقیمت : 110,000  تومان
  خرید پستی